מוגבלות שכלית התפתחותית

 
 
 
 
 
לתכנית - "תעסוקה שווה" דרוש/ה מרפא בעיסוק, לתפקיד - מנהל תיק מעסיקים. תיאור התפקיד: מנהל תיק מעסיקים יהיה אחראי להכנת תכנית העבודה לעסק, הגדרת משרות רלוונטיות, סיוע למעסיקים ביישום תכנית העבודה ובבניית פרטי המשרה, בדיקת סביבות עבודה והשפעה על מצב גופני, ליווי וסיוע למעסיקים במהלך קליטת העובדים החדשים. דרישות התפקיד: תואר ראשון לפחות בריפוי בעיסוק, ידע בניתוח פעילות והערכת עמדות עבודה. ניסיון של שלוש שנים בעבודה מול מעסיקים בתחום תעסוקת אנשים עם מוגבלות בשוק החופשי. * תינתן עדיפות לאנשים עם מוגבלות. * הדרכה רלוונטית תינתן על ידי החברה. * המשרה באזור ירושלים. 
קו"ח ניתן לשלוח לכתובת: amichai.b@ts-hr.org.il
המשך...
 
 
לחברת א.ד.נ.מ דרוש/ה מרפא/ה בעיסוק לעבודה במרכז תעסוקה מוגן לאנשים עם צרכים מיוחדים. תיאור התפקיד: ביצוע טיפולים פרטניים וקבוצתיים, ביצוע הדרכות והשתתפות בישיבות צוות. נכונות לעבודה בהיקף של 10-16 שעות שבועיות, כולל השתתפות בישיבות צוות בשעות אחה"צ. העבודה בכפר גלים/ דאליית אל כרמל. דרישות: תואר ראשון בריפוי בעיסוק ממוסד אקדמי מוכר - חובה. אישור משרד הבריאות - חובה. ניסיון קודם בעבודה עם אנשים עם אוטיזם. המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד. 
קו"ח למייל adi.s@ednm.org.il מספר משרה 2341.
המשך...
 
 
דרוש/ה מרפא/ה בעיסוק לטיפול עם ילדים ובוגרים עם מוגבלויות (מש"ה/אוטיזם) תיאור התפקיד:  השתלבות בצוות רב מקצועי של מקצועות הבריאות במעון. הערכה ואבחון יכולותיו של האדם לעיסוק. בחירת דרכי התערבות המותאמות לעיסוק של אדם. איתור והתאמת הסביבה על מנת לשפר את תפקודו של האדם. התאמת מכשירים ואביזרים שיסייעו לאדם לתפקד באופן עצמאי העבודה ברכסים. דרישות התפקיד: תואר בריפוי בעיסוק יכולת להשתלב בצוות רב מקצועי, יחסי אנוש טובים יכולת לעבוד עם אוכלוסייה מאתגרת רצוי – ניסיון קודם (לא חובה). 
קורות חיים למייל moran.st@ednm.org.il  , ציון מספר משרה 2364.
המשך...
 
 
לתכנית- "תעסוקה שווה" דרוש/ה מרפא בעיסוק, לתפקיד- מנהל/ת תיק מעסיקים. תיאור התפקיד: מנהל תיק מעסיקים יהיה אחראי להכנת תכנית העבודה לעסק, הגדרת משרות רלוונטיות, סיוע למעסיקים ביישום תכנית העבודה ובבניית פרטי המשרה, בדיקת סביבות עבודה והשפעה על מצב גופני, ליווי וסיוע למעסיקים במהלך קליטת העובדים החדשים. דרישות התפקיד: תואר ראשון לפחות בריפוי בעיסוק, ידע בניתוח פעילות והערכת עמדות עבודה. ניסיון של שלוש שנים בעבודה מול מעסיקים בתחום תעסוקת אנשים עם מוגבלות בשוק החופשי. * תינתן עדיפות לאנשים עם מוגבלות. * הדרכה רלוונטית תינתן על ידי החברה. * המשרה באזור ירושלים.
קו"ח ניתן לשלוח לכתובת: amichai.b@ts-hr.org.il
המשך...
 
 
לעמותה לילדים בסיכון-המרכז לטיפול וחקר באוטיזם דרוש/ה מרפא/ה בעיסוק למערך הטיפולי המשלים ולגני תקשורת לעבודה טיפולית מרתקת ומעשירה עם ילדים ונוער על הספקטרום האוטיסטי באזורי המרכז, השרון והדרום העבודה בצוות רב מקצועי ומומחים בתחום, השתתפות בהשתלמויות, ימי עיון וקבוצות הדרכה. משרה חלקית וגמישה במסגרת של העמותה באזור המגורים של המועמד/ת. דרישות המשרה: תואר ראשון בריפוי בעיסוק ממוסד אקדמי מוכר. ניסיון בתחום האוטיזם ועבודה עם הגיל הרך - יתרון. מוזמנים /ות להגיש קורות חיים בוגרים /ות שסיימו את חובותיהם /ן הלימודיים וממתינים /ות למבחן הממשלתי!
דוא"ל jobs@childrenatrisk.org.il
המשך...
 
 
לעמותה לילדים בסיכון דרוש/ה מטפל/ת DIR, בוגר/ת שלב 2 ו-3 לתפקיד הנחיית תוכניות DIR והטמעת המודל בגנים תקשורת. התפקיד מלווה בהדרכת DIR צמודה, עבודה עם צוותים רב מקצועיים והשתתפות בימי עיון והשתלמויות.
דוא"ל shlomitbar9@gmail.com
המשך...
 
 
למערך הטיפולי המשלים ולגני תקשורת דרוש/ה מרפא/ה בעיסוק לעבודה טיפולית מרתקת עם ילדים ונוער על הספקטרום האוטיסטי ברחבי הארץ. העבודה בצוות רב מקצועי, עם מעטפת מקצועית הכוללת הדרכות פרטניות שוטפות, קבוצות הדרכה והשתתפות בהשתלמויות וימי עיון. העבודה בעמותה מאפשרת העמקה והתמחות בתחום האוטיזם ואפשרויות קידום מגוונות. אפשרות למשרה חלקית וגמישה. דרישות המשרה: תואר ראשון בריפוי בעיסוק ממוסד אקדמי מוכר ורישיון ממשרד הבריאות. ניסיון בתחום האוטיזם/ עבודה עם הגיל הרך - יתרון. מוזמנים /ות להגיש קורות חיים בוגרים שסיימו את חובותיהם הלימודיים וממתינים למבחן הממשלתי.
דוא"ל jobs@childrenatrisk.org.il
המשך...
 
 
לעמותת עמיחי בהוד השרון דרוש מרפא/ה בעיסוק לבוגרים גילאי 21 -35 עם מוגבלות שכלית. דרוש ידע וניסיון בעולם מש"ה. ידע וניסיון עם נכויות מוטוריות. יכולת להדריך צוותים יכולת לעבוד בצוות רב מקצועי. יצירתיות בעבודה. 
לפרטים ניתן ליצור קשר עם מעין מור 0545644477.
המשך...
 
 
דרושה מרפאה בעיסוק לעבודה בגנים ובבית ספר צומח לילדים עם מש"ה מבית "אורחות חינוך" באלעד. תנאים טובים למתאימות. הדרכה וליווי מקצועי.
ניתן לשלוח קורות חיים למייל: chanik@orperach.org.il או למייל nava.bena@gmail.com
המשך...
 
 

למסגרות חינוך ורווחה של עמותת "שיח סוד" לילדים בעלי צרכים מיוחדים בירושלים, בני ברק ובית שמש, דרוש/ה מרפא/ה בעיסוק עבודה בסביבה תומכת, ליווי והדרכה, ישיבות צוות קבועות.

קו"ח יש לשלוח למייל: shirab@seso.co.il

המשך...
 
 

לעמותת "כוכב הצפון " דרוש /ה מנהל/ת מרכז יום טיפולי סיעודי במעלות לאנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית. התפקיד כולל : - תפעול שוטף של המרכז כולל רכש, בטיחות ותחזוקה. - תכלול הקשר בין מקבלי השירות, משפחות, צוותי הדרכה ונותני שירות בקהילה. - ניהול המשאב האנושי: בניית סידור עבודה, מעקב ופיקוח נוכחות, רווחת העובדים והדרכתם. - קשר עם הקהילה הכולל תיאום ושיתוף פעולה עם שירותים בקהילה (רווחה, דיור), קשר עם מתנדבים. דרישות התפקיד: - תואר בעבודה סוציאלית , ריפוי בעסוק ו/או חינוך מיוחד. - ניסיון בניהול מסגרות בתחום הרווחה או הבריאות. - ניסיון בעבודה עם אנשים עם מוגבלויות. - יכולת הדרכה והנעת צוות. - ראייה מערכתית, "ראש גדול" ולקיחת אחריות. - יחסי אנוש ברמה גבוה ויוזמה.

לשליחת קורות חיים: Racheligol@gmail.com

המשך...
 
 

למעון יום שיקומי באלעד דרושה מרפאה בעיסוק לעבודה בצוות רב מקצועי עם פעוטות עם לקויות התפתחותיות בגילאי שנה עד שלוש. העבודה מגוונת ודורשת ראש גדול, מוטיבציה ויחסי אנוש מעולים. ישנה הדרכה מקצועית קבועה וצוות ריפוי בעיסוק מעולה וותיק.

קורות חיים ניתן לשלוח ל naamalvi81@gmail.com

המשך...
 
 

מחפשת מרפאים ומרפאות בעיסוק המעוניינים להגדיל את כמות הטיפולים הפרטיים שלהם. הדרישה היא בכל הארץ, במגוון נרחב של תחומים ומינימום 3 שנות נסיון.

למידע נוסף 058-5810058.

המשך...