מוגבלות שכלית התפתחותית

 
 
 
 
 
דרוש/ה מרפא/ה בעיסוק לעבודה בבית אבות חדש בחדרה " גני גיל הזהב". מחפשים עוד מרפא/ה בעיסוק למחלקות סיעודיות ותשושי נפש במקום עוד 4 מדריכות תעסוקה שיתוף פעולה עם הצוות הרפואי והרב מקצועי.. התפקיד כולל טיפול ישיר וטיפול קבוצתי . הכוונה בבניית תוכניות טיפוליות. קשר עם המשפחות. במסגרת העבודה ניתנת הדרכה פרטנית, ליווי אישי תומך מצוות הניהול המקצועי, הדרכה קבוצתית וימי השתלמות. דרישות: רישיון משרד הבריאות - חובה. ניסיון בתחום - יתרון משמעותי. אוריינטציה טיפולית.
ganem626@yahoo.com
המשך...
 
 
דרושות מרפאות בעיסוק לגני פרח ובית ספר גבעולים לילדים עם מוגבלות שכלית ברמה בינונית- קשה באלעד. עבודה בצוות רב מקצועי, ליווי והדרכה מקצועית. תנאים טובים למתאימות.
ניתן לשלוח קורות חיים למייל chanik@orperach.org.il או לnava.bena@gmail.com
המשך...
 
 
למרכז היום של אלווין בכפר יונה דרוש/ה מרפא/ת בעיסוק ליום בשבוע. המרכז נותן שירות לאנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית במטרה לשפר את איכות חייהם ואת המיומנויות התפקוד שלהם. במרכז מספר לא גבוה של מקבלי שירות אשר מקבלים טיפול מסור ואיכותי. במרכז צוות פרא-רפואי גדול אשר עובד בשיתוף פעולה עם מדריכים קבועים ומסורים אשר מיישמים את התכניות אשר נקבעות על ידי אנשי המקצוע. אם את/ה אוהב/ת לעבוד עם אנשים, אחראי/ת ויוזמתי/ת - מקומך בטוח איתנו!
מחכה לשמוע ממך, עדי. 055-6844043 adirm@israelelwyn.org.il
המשך...
 
 
לעמותת עלה בני ברק דרושה מרפאה בעיסוק לעבודה במעון יום שקומי, גנים ובית ספר. עבודה בצוות רב מקצועי, מבנה חדש ומאובזר. 
קורות חיים למייל eynathoen@gmail.com
המשך...
 
 
דרוש/ה מרפאה בעיסוק למרכז הולנד מעון יום שיקומי לפעוטות בתל אביב יפו. העבודה בהיקף של 16 - 20 שעות שבועיות, בשעות הבוקר. עדיפות לבעלי ידע וניסיון בתחום השיקום והאוטיזם בגיל הרך. העבודה מלווה בהדרכה . וכוללת שעות יעודיות (ישיבות צוות, הכנת חומרים ודוחות) הנכללות בשעות העבודה בגן.
קו"ח לאמייל : lilachnaray@gmail.com או לפקס : 03-6571375
המשך...
 
 
דרוש.ה מרפאה בעיסוק לטיפול באנשים עם צרכים ייחודים רכסים (ליד יגור) תעודה ורישיון - חובה. משרה חלקית בעיקר בשעות אחה"צ. בקרים לפי צורך. 
moran.st@ednm.org.il
המשך...
 
 
בית ספר "המעיין" לחינוך מיוחד לילדים בעלי מוגבלויות מורכבות מחפש מרפאה בעיסוק לשליש משרה. עבודה בצוות רב מקצועי והדרכה אישית מובטחת. ממוקם בשכונת עין כרם בירושלים. 
לפרטים- יעל yael.maayan@gmail.com
המשך...
 
 
לאשכול גני מש"ה של "עזר מציון" בבני ברק דרוש/ה מרפא/ה בעיסוק - עבודה ע"פ המודל האקולוגי - ליווי והדרכה מקצועיים - צוות רב מקצועי -אווירה נעימה ומשפחתית - ימי השתלמות פנימיים וחיצוניים - היקף משרה: פעמיים בשבוע חופשות: ע"פ משרד החינוך. 
לפרטים: chanij@ami.org.il
המשך...
 
 
העמותה לילדים בסיכון קוראת לכם/ן להצטרף אלינו! לגני תקשורת ברחבי הארץ דרוש/ה מרפא/ה בעיסוק לעבודה טיפולית מרתקת עם ילדים על הספקטרום האוטיסטי. העבודה בצוות רב מקצועי, עם מעטפת מקצועית הכוללת הדרכות פרטניות שוטפות, קבוצות הדרכה והשתתפות בהשתלמויות וימי עיון. העבודה בעמותה מזמנת אפשרות להתפחות אישית והתמקצעות בתחום האוטיזם,אפשרויות קידום מגוונות דרישות המשרה: תואר ראשון בריפוי בעיסוק ממוסד אקדמי מוכר ורישיון ממשרד הבריאות. ניסיון בתחום האוטיזם/ עבודה עם הגיל הרך - יתרון. מוזמנים /ות להגיש קורות חיים בוגרים שסיימו את חובותיהם הלימודיים וממתינים למבחן הממשלתי.
דוא"ל jobs@childrenatrisk.org.il
המשך...
 
 
למשפחת "כנרת שירותי רווחה" דרוש/ה מרפא/ה בעיסוק לחצי משרה לעבודה עם אנשים עם צרכים מיוחדים; מש"ה, רצף תקשורתי, עם אינטליגנציה גבולית. תיאור התפקיד העבודה במספר קהילות ברחבי עמק יזרעאל וגליל תחתון. העבודה משלבת טיפול אישי וקבוצתי. עבודה מערכתית בצוות רב-מקצועי. עבודה גם בשעות אחר הצהריים. דרישות התפקיד תואר ראשון בריפוי בעיסוק. גמישות, יכולת אמפטית מובהקת, ויחסי אנוש מעולים. ניידות חובה. עדיפות לבעלי ניסיון בעבודה עם אנשים עם צרכים מיוחדים, ובצוות רב-מערכתי.
דוא"ל Kineret1989@gmail.com
המשך...
 
 
לתכנית - "תעסוקה שווה" דרוש/ה מרפא בעיסוק, לתפקיד - מנהל תיק מעסיקים. תיאור התפקיד: מנהל תיק מעסיקים יהיה אחראי להכנת תכנית העבודה לעסק, הגדרת משרות רלוונטיות, סיוע למעסיקים ביישום תכנית העבודה ובבניית פרטי המשרה, בדיקת סביבות עבודה והשפעה על מצב גופני, ליווי וסיוע למעסיקים במהלך קליטת העובדים החדשים. דרישות התפקיד: תואר ראשון לפחות בריפוי בעיסוק, ידע בניתוח פעילות והערכת עמדות עבודה. ניסיון של שלוש שנים בעבודה מול מעסיקים בתחום תעסוקת אנשים עם מוגבלות בשוק החופשי. * תינתן עדיפות לאנשים עם מוגבלות. * הדרכה רלוונטית תינתן על ידי החברה. * המשרה באזור ירושלים. 
קו"ח ניתן לשלוח לכתובת: amichai.b@ts-hr.org.il
המשך...
 
 
לחברת א.ד.נ.מ דרוש/ה מרפא/ה בעיסוק לעבודה במרכז תעסוקה מוגן לאנשים עם צרכים מיוחדים. תיאור התפקיד: ביצוע טיפולים פרטניים וקבוצתיים, ביצוע הדרכות והשתתפות בישיבות צוות. נכונות לעבודה בהיקף של 10-16 שעות שבועיות, כולל השתתפות בישיבות צוות בשעות אחה"צ. העבודה בכפר גלים/ דאליית אל כרמל. דרישות: תואר ראשון בריפוי בעיסוק ממוסד אקדמי מוכר - חובה. אישור משרד הבריאות - חובה. ניסיון קודם בעבודה עם אנשים עם אוטיזם. המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד. 
קו"ח למייל adi.s@ednm.org.il מספר משרה 2341.
המשך...
 
 
דרוש/ה מרפא/ה בעיסוק לטיפול עם ילדים ובוגרים עם מוגבלויות (מש"ה/אוטיזם) תיאור התפקיד:  השתלבות בצוות רב מקצועי של מקצועות הבריאות במעון. הערכה ואבחון יכולותיו של האדם לעיסוק. בחירת דרכי התערבות המותאמות לעיסוק של אדם. איתור והתאמת הסביבה על מנת לשפר את תפקודו של האדם. התאמת מכשירים ואביזרים שיסייעו לאדם לתפקד באופן עצמאי העבודה ברכסים. דרישות התפקיד: תואר בריפוי בעיסוק יכולת להשתלב בצוות רב מקצועי, יחסי אנוש טובים יכולת לעבוד עם אוכלוסייה מאתגרת רצוי – ניסיון קודם (לא חובה). 
קורות חיים למייל moran.st@ednm.org.il  , ציון מספר משרה 2364.
המשך...
 
 
לתכנית- "תעסוקה שווה" דרוש/ה מרפא בעיסוק, לתפקיד- מנהל/ת תיק מעסיקים. תיאור התפקיד: מנהל תיק מעסיקים יהיה אחראי להכנת תכנית העבודה לעסק, הגדרת משרות רלוונטיות, סיוע למעסיקים ביישום תכנית העבודה ובבניית פרטי המשרה, בדיקת סביבות עבודה והשפעה על מצב גופני, ליווי וסיוע למעסיקים במהלך קליטת העובדים החדשים. דרישות התפקיד: תואר ראשון לפחות בריפוי בעיסוק, ידע בניתוח פעילות והערכת עמדות עבודה. ניסיון של שלוש שנים בעבודה מול מעסיקים בתחום תעסוקת אנשים עם מוגבלות בשוק החופשי. * תינתן עדיפות לאנשים עם מוגבלות. * הדרכה רלוונטית תינתן על ידי החברה. * המשרה באזור ירושלים.
קו"ח ניתן לשלוח לכתובת: amichai.b@ts-hr.org.il
המשך...