לימודי המשך וקורסים

 
 
 
שימו לב, בחלק מהקורסים זכאים חברי העמותה הישראלית לריפוי בעיסוק להנחה. אל תשכחו לבקש אותה!
 
 
 
 
העמותה הישראלית לריפוי בעיסוק בשיתוף אוניברסיטת תל אביב מציגות קורס בנושא: קשיים בכתיבה - דרכי הערכה וטיפול, בהנחיית גב' חיה קושניר. הקורס יתקיים באוניברסיטת תל אביב, בניין מקצועות הבריאות. הקורס מוכר לגמול לעבדי הוראה במסלול אישי באופק חדש (יש להגיש את הטפסים באופן עצמאי בהתאם לנהלי משרד החינוך), ונמצא בהליך הכרה לגמול השתלמות לעובדי מדינה. לפרטים נוספים לחצו כאן. שימו לב: שעת ההתחלה שונתה ל-8:30 במקום 9:00.
המשך...
 
 
בית הספר לפסיכותרפיה התנהגותית קוגניטיבית של מכון פסגות בשת"פ עם המחלקה לחינוך ופסיכולוגיה, שמחים לפתוח את הרשמתה של התכנית בשילוב יצירה משחק ואמנויות. תוכנית המותאמת גם למרפאים בעיסוק ומוכרת ע"י איטה. מגמת CBT יצירתי - ייחודית ומשלבת בתוכה כלים יעילים, יצירתיים ויישומיים לעבודה עם היבטים רגשיים, קוגניטיביים והתנהגותיים. בנוסף, מציעה התכנית גם אופק תעסוקתי.
לצפייה בידיעון התוכנית לחצו כאן. לפרטים נוספים לחצו כאן.
המשך...
 
 
נפתחה ההרשמה לקורס להכשרת מנגישי צדק. תפקידו של מנגיש הצדק להתאים את הליך ביצוע הצדק בחקירות במשטרה, בדיונים בביהמ"ש ובערכאות מעין שיפוטיות, עבור אנשים עם מוגבלות כדי שיוכלו להשתתף ולהביא לעשיית צדק בעניינם. מנגיש הצדק מלווה את האדם מפתיחת התיק, במהלך כל שלב משלבי החקירה, גביית העדות וההופעה בבית המשפט. לפרטים נוספים לחצו כאן.
המשך...
 
 
בואו להשתלב בהנגשת השירות הציבורי בישראל. באוניברסיטת ת"א נפתחה ההרשמה לקורס להכשרת מורשים לנגישות השירות. הלימודים יתקיימו בימי רביעי החל מתאריך 17/10/18 בביה"ס למקצועות הבריאות ברמה אוניברסיטאית גבוהה ובליווי אישי לכל משתתף. למסיימים בהצלחה תוענק תעודת מקצוע: "מורשה לנגישות השרות" מטעם משרד העבודה הרווחה והשירותים החברתיים. לפרטים: sherot.telaviv@gmail.com או לחצו כאן.

המשך...