ימי עיון, כנסים וסדנאות

 
 
 
שימו לב, בחלק מהאירועים זכאים חברי העמותה הישראלית לריפוי בעיסוק להנחה. אל תשכחו לבקש אותה!
 
 
 
 
 
בית הספר לריפוי בעיסוק של הדסה והאוני' העברית בירושלים שמח להזמינכם לימי עיון בנושא " הערכה בגיל הצעיר". ימי העיון יתקיימו בתאריכים: 14.6.2018, 27.6.2018. לפרטים נוספים לחצו כאן.
המשך...
 
 
שימרו את התאריך! ב-28.6.2018 יתקיים בחוג לריפוי בעיסוק באוניבסיטת תל אביב יום עיון בנושא הגיל השלישי. לפרטים נוספים לחצו כאן.
המשך...
 
 
מודל עיבוד מידע הוא מודל ייחודי שפותח על ידי אתי ארד, מרב"ע ובעלת ניסיון רב בעבודה עם ילדים עם צרכים מיוחדים. מודל זה מספק מסגרת התייחסות תיאורטית להבנת מוקדי הליבה בבסיס האוטיזם, כמו כן הוא מהווה המודל מסגרת לעבודה קלינית טיפולית לצוות רב מקצועי העובד עם ילדים על הספקטרום במגוון גילאים ורמות תפקוד. למידע אודות הסדנה שתתקיים בחודש יולי הקרוב לחצו כאן.
המשך...
 
 
נפתחה ההרשמה לכנס השנתי של העמותה: "מיניות מדברים את זה פשוט". הזדרזו להירשם- תעריפי רישום מוקדם עד ל-27.6.18. לצפייה בתכנית הכנס ולרישום לחצו כאן.
המשך...
 
 
העמותה הישראלית לריפוי בעיסוק שמחה להזמין אותך להשתתף בסדנא בנושא: הערכה וטיפול באכילה, האכלה ובליעה למרפאות בעיסוק בתחום הילדים. השתלמות הכוללת הערכה וטיפול באוכלוסייה עם התפתחות טיפוסית ואוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, תוך התייחסות למרכיבים רפואיים, רגשיים, מוטוריים, אוראליים, קוגניטיביים והתנהגותיים. הסדנא תועבר על ידי עדי קופר M.Sc.OT מרפאה בעיסוק, מומחית לבעיות אכילה והתפתחות בתחום הילדים. עובדת עם אוכלוסיות מורכבות ומגוונות בתחום האכילה, האכלה ובליעה. מפתחת ומלמדת קורסים, הרצאות וסדנאות בתחום זה. סגנית מנהלת שירות הריפוי בעיסוק במרכז שניידר. הסדנא תתקיים בתאריכים 17-18.7.2018. לפרטים נוספים לחצו כאן.
המשך...
 
 
בתאריכים 9-10.1.2019 יתקיים בירושלים הכנס ה-22 של העמותה הישראלית להתפתחות הילד ושיקומו. לצפייה בקול קורא להגשת תקצירים לכנס לחצו כאן. מועד אחרון להגשת תקצירים: 30.9.2018.
המשך...