תחומי טיפול אחרים

 
 
 
 
 
דרוש מרפא בעיסוק דתי לעבודה בכיתות תקשורת (ASD), בבית שמש. דגש על כישורי עצמאות ותעסוקה, הדרכה איכותית ותנאים טובים למתאימים.
דוא"ל 7683990@gmail.com
המשך...
 
 
לבריכה הטיפולית "ראש המים" בפתח תקווה, דרושים מרפאים/ות בעיסוק עם רישיון בהידרותרפיה לעבודה בבריכה (טיפולים במים) עם ילדים ומבוגרים בהיקף משרה חלקית בין 2-4 ימים בשבוע. עדיפות לבעלי ניסיון לפחות שנה בתחום. תנאים מעולים, אווירה מקסימה, צוות מגוון.
לשליחת קורות חיים: pm.roshhamaim@gmail.com
המשך...
 
 
ל"כישורית" בקיבוץ כישור- כפר לבוגרים עם צרכים מיוחדים דרוש/ה מרב"ע.
מייל לשליחת קו"ח: welfare.hagar@kishorit.org.il
המשך...
 
 
למכון ללקויות למידה בטבריה דרוש/ה מרפא/ה בעיסוק, נדרשות שנתיים של נסיון.
נא לשלוח קורות חיים למייל machon.danieli@gmail.com
המשך...
 
 
דרוש/ה מרפא/ה בעיסוק למכללת אורט סינגאלובסקי ת"א תחום העבודה: הכנה לתעסוקה של צעירים עם מוגבלות בתפקוד גבוה, בני 18-21 היקף משרה:18 ש"ש.
ליצירת קשר: fadloneden@gmail.com
המשך...
 
 
למרכז שיקום לנפגעי ראש של מכון פוירשטיין בכפר סבא, דרושות מרפאות בעיסוק למשרה של 4 ימים בשבוע (כ-25 ש"ש). תחילת עבודה- אמצע יוני. יתרון לניסיון בעבודה עם נפגעי ראש. מדובר בהחלפה לחופשת לידה עם אופציה להמשך.
קו"ח ניתן לשלוח ל- talfoyer@gmail.com
המשך...
 
 
המחוז ההתיישבותי מתפתח וקולט מרפאות/ים בעיסוק לאורכה ולרוחבה של ארצנו :) אנחנו מחפשים מרפאים/ות בעיסוק למגוון בתי-ספר במגוון אוכלוסיות ברמות תפקוד שונות. אם את/ה מר"ב המחפש אתגר בטיפול בגיל ההתבגרות - מקומך אתנו! נדרשת יכולת לעבודת צוות רב-מקצועי, יחסי אנוש מעולים, יוזמה ויצירתיות. הדרכה אישית וקבוצתית מובטחת. רישיון ישראלי בריפוי בעיסוק נדרש. משרות של משרד החינוך.
קו"ח נא לשלוח למורן מייל: moranofir@gmail.com
המשך...