הרשמה לרשימת התפוצה
 
 
להרשמה טוען נתונים...
 

משרות לסטודנטים

 
 
 
 
 
לתכנית "תקצוב אישי - שירות מוכוון אדם" דרושים/ות מדריכים/ות אישיים/יות תכנית תקצוב אישי הפועלת במסגרת מסד נכויות בג'וינט ישראל, מיישמת תפיסת עולם חדשה במתן שירותים לאנשים עם מוגבלות, המבוססת על רצונותיו וצרכיו של האדם ולא על סוג המוגבלות. התכנית מעמידה את האדם במרכז, ומתוך שאיפותיו ומאווייו גוזרת את השירותים והמענים המתאימים לו ביותר, על-מנת לאפשר שילוב מלא ומותאם אישית בכל תחומי החיים. תיאור התפקיד ליווי אנשים עם מוגבלות (רב נכותי), לצורך מימוש המטרות שנקבעו בתכנית האישית. סיוע בניהול תקציב. תיווך למערכת הרווחה והבריאות ברשות המקומית, לרבות ליווי, סנגור ומתן תמיכה מול כלל מערכות התמיכה הקיימות בקהילה התגברות על חסמים בקהילה המונעים מהאדם את מימוש תוכניתו. דרישות התפקיד ניסיון בעבודה עם אנשים עם מוגבלות - חובה. מיומנויות בין אישיות ברמה גבוהה. אינטליגנציה רגשית גבוהה. נכונות לעבודה בשעות גמישות ולעתים לא שגרתיות. פרטים נוספים: • עדיפות להעסקת אדם עם מוגבלות • משרה חלקית עם אפשרות גם להעסקה לפי שעות (אפשרות להתרחבות למשרה מלאה בהמשך) • העבודה באזורים שונים בארץ: פתח תקווה, חבל יבנה, ת"א, ראשון לציון, רחובות, חיפה, מעלה אדומים (מחפשים 4-5 אנשים שונים) • היקף משרה - חלקית/אפשרות גם להעסקה לפי שעות (אפשרות להתרחבות למשרה מלאה בהמשך) • העבודה בכל הארץ • נדרשת ניידות גבוהה באזור הספציפי • תאריך תחילת עבודה- מיידי • העסקה באמצעות חברת כ"א.
ניתן להגיש מועמדות למשרה למייל jobbingorg61@gmail.com עבור משרה 189 עד שבועיים מיום פרסום המשרה. רק פניות מתאימות יענו.
המשך...
 
 
לחברה מובילה בתחום בריאות הנפש, דרושים/ות חונכים/ות מאזור תל אביב, חולון, בת ים, אזור, הרצליה, רמת השרון, אור יהודה, יהוד, גבעתיים, בני ברק ורמת גן לליווי תהליך שיקום לאנשים המתמודדים עם מגבלה פסיכיאטרית. העבודה מאתגרת, מרגשת ומלאת סיפוק, ומאפשרת רכישת ניסיון משמעותי בתחום בריאות הנפש. העבודה בליווי הדרכה מקצועית צמודה. שכר שעה 30 ₪ העבודה הינה במשרה חלקית, בשעות גמישות (אפשרות כעבודה נוספת ו/או לסטודנטים).
קורות חיים ניתן להפנות לדורית bruit-r@nathan.co.il נא לציין את מקום המגורים למטרות מיון יעיל.
המשך...
 
 
תנאים מעולים למשלבת לכיתה א' בתל אביב לילד מקסים המאובחן בתפקוד גבוה על הרצף האוטיסטי, דרושה משלבת עם רקע טיפולי. המשרה כל יום בין שמונה לאחת. תנאים מצוינים כמו גם הדרכות למתאימות.
קורות חיים נא לשלוח ל-etty.abadi@gmail.com
המשך...
 
 
לשנת הלימודים תשע"ח מחפשים סייעת אישית על רקע תקשורתי לילדה מקסימה בת 4, המשולבת בגן רגיל בקיבוץ ראש הנקרה. התפקיד במשרה חלקית. דרישות התפקיד- חום והכלה, נמרצות ואחריות, יכולת קבלת הדרכה והכוונה מקצועית והתחייבות לשנה מלאה לכל הפחות.
ליצירת קשר, שלחו קורות חיים במייל: meshalevetbagan@gmail.com
המשך...
 
 
סטודנטים/יות, מחפשים עבודה גמישה שתתאים ללו"ז שלכם? ארגון בית אקשטיין מחפש אתכם למסגרות דיור באיזור השרון לליווי והדרכת ילדים ובוגרים עם צרכים מיוחדים. התפקיד כולל: ✔עבודה פרטנית עם הדיירים בהתאם לתכנית שיקומית ✔מתן ליווי לדיירים והקניית מיומנויות וכישורי חיים לעצמאות בקהילה ✔העבודה במשמרות גמישות (אחה"צ, לילה, סופ"ש) ✔העבודה נחשבת כהתנסות בעבודה שיקומית ✔למתאימים ינתנו המלצות לתארים מתקדמים ✔סטודנטים למקצועות פרא-רפואיים יוכלו להשתלב בארגון בתפקידים מקצועיים בסיום התואר מה אנחנו מחפשים? ✔מועמדים/ות עם לב רחב, מוטיבציה, יכולת הכלה ורצון להוביל ולקדם אנשים עם צרכים מיוחדים ✔ניסיון בעבודה עם אנשים עם צרכים מיוחדים - יתרון. הצטרפו לארגון מוביל לעבודה עם משמעות ועשייה חברתית!
שלחו אלינו קו"ח במייל meital.p@b-e.org.il וציינו מס' משרה JB-1069 בכותרת המייל.
המשך...
 
 
דרושה משלבת בהוד השרון בהוד השרון דרושה משלבת לילדה מקסימה, עם קשיי תקשורת, שעולה לכיתה א' בשנת הלימודים הבאה. אפשרות למשרה חלקית או מלאה בשעות הבוקר בבית הספר ואחרי הצהריים בבית , בטיפול ביתי התנהגותי, מונחה ע"י מנתחת התנהגות מוסמכת. דרישות: רקע אקדמאי חינוכי או טיפולי, אפשר גם בשלבי לימודים. התחייבות לעבודה במשך כל שנת הלימודים.
ליצירת קשר 0548886013 7313aba@gmail.com
המשך...
 
 
דרושה משלבת לילד מתוק וחכם בן 4 וחצי שאובחן לאחרונה על הרצף ועולה לגן חובה בנתניה (רמת פולג). עדיפות לבעלות ניסיון. הדרכה תינתן למתאימות.
דוא"ל sigalb83@gmail.com
המשך...
 
 
דרוש/ה סטודנט/ית לליווי של ילדה על הרצף האוטיסטי בתפקוד בינוני. העבודה בבית הילדה ברמת גן.
טלפון 050-5744143 - יעל קופר.
המשך...