הרשמה לרשימת התפוצה
 
 
להרשמה טוען נתונים...
 

משרות לסטודנטים

 
 
 
 
 
לתכנית ביתית בגישת ABA במערב ראשון לציון דרושה מטפלת התנהגותית (תראפיסטית), לעבודה עם ילד מתוק ומקסים בן 6, המאובחן עם אוטיזם. העבודה הינה במתכונת של 2 פעמים בשבוע בשעות אחר הצהריים וישיבת צוות אחת ל-3 שבועות (בימי ד'). תינתן בדרכה ע"י מנתחת התנהגות מנוסה. תחילת העבודה מיידית.
דוא"ל alonit79@gmail.com
המשך...
 
 
לעבודה מאתגרת ומעניינת עם צוות מקצועי ומיומן -במרכז שיא -קליניקה פרטית המתמחה בשיקום אנשים בעלי צרכים מיוחדים, דרושה סטודנטית לרפוי בעיסוק באזור אזור באר שבע. רצוי ניסיון עם אוכלוסיית הרצף האוטיסטי .משרה חלקית,עבודה לפי שעות. ניתנת הדרכה פרטנית וקבוצתית. * בעלי רכב יתרון אתה מוזמן להיכנס לאתר שלנו כדי להכיר אותנו ולהתרשם מאופי עבודתנו הטיפולית/ שיקומית. www.ckesher.com
קו"ח לקדם פרידמן יהודית M.S.W ckesher @ outlook.co.il
המשך...
 
 
משפחה בקרית טבעון מחפשת סטודנטית מתקדמת של ריפוי בעיסוק, שמתמחה בתפקודים ניהוליים ובעזרה בהתארגנות לילדה עם adhd.
לפרטים שרי: 0526331314.
המשך...
 
 
מחפשים סטודנט/ית למקצועות החינוך/ריפוי בעיסוק/קלנאות תקשורת וכד' לעבודה עם ילדה בת 3, מאובחנת עם עיכוב התפתחותי קל. במטרה לתרגל וליישם תוכנית טיפולית בזמן משחק, אחהצ ובשעות נוחות לבחירה. באיזור בנימינה.
לפרטים 0524726999.
המשך...
 
 
אנו משפחה מקרית טבעון, מחפשים מרפאה בעיסוק/סטודנטית לריפוי בעיסוק בשנה מתקדמת אשר תעבוד עם ביתנו העולה לכיתה ד. מדובר בילדה רגילה (הכוונה לא עם בעיות התפתחותיות), תלמידה מצטיינת אשר אובחנה לאחרונה עם תת קשב וזקוקה לעזרה בהתארגנות (ניהול זמן, מיקוד וביצוע מטלות/משימות בבית, שיעורי בית, הכנת ציוד וכד').
יש להניח שתידרש גם הדרכת הורים. לפרטים: ליאת 0503-223098.
המשך...
 
 
דרושה סייעת ללווי ילדה עצמאית וחמודה בכיתה רגילה בבי״ס ברמת השרון. היקף המשרה כ 30 שעות, העסקה ע״י הערייה.
דוא"ל Michalfenig@gmail.com
המשך...
 
 
להפעלת ג'ימבורי נגיש- הראשון מסוגו בתל אביב דרושים מרפאים בעיסוק שרוצים להתנדב אחת לשבוע או לסטודנטים שעדיין לומדים. ההתנדבות תתקיים אחת לשבוע בג'ימבורי בתל אביב, בשעות נוחות למתנדב. זו הזדמנות למפגש מיוחד עם הורים וילדים בעלי צרכים מיוחדים!
לפרטים נוספים אנא פנו לשלי- 0545310055 shelly11co@gmail.com
המשך...
 
 
לתוכנית ביתית בגישת ABA במערב ראשון לציון דרושים/ות 2 תראפיסטים/יות לעבודה עם ילד מתוק ומקסים בן 6, המאובחן עם אוטיזם. במתכונת של 2 פעמים בשבוע כל אחד/ת בשעות אחר הצהריים, וישיבת צוות אחת ל-3 שבועות. תינתן הדרכה ע"י מנתחת התנהגות מנוסה. תחילת עבודה מידית והמשך לשנה הבאה.
לפרטים: alonit79@gmail.com
המשך...
 
 
לתכנית "תקצוב אישי - שירות מוכוון אדם" דרושים/ות מדריכים/ות אישיים/יות תכנית תקצוב אישי הפועלת במסגרת מסד נכויות בג'וינט ישראל, מיישמת תפיסת עולם חדשה במתן שירותים לאנשים עם מוגבלות, המבוססת על רצונותיו וצרכיו של האדם ולא על סוג המוגבלות. התכנית מעמידה את האדם במרכז, ומתוך שאיפותיו ומאווייו גוזרת את השירותים והמענים המתאימים לו ביותר, על-מנת לאפשר שילוב מלא ומותאם אישית בכל תחומי החיים. תיאור התפקיד ליווי אנשים עם מוגבלות (רב נכותי), לצורך מימוש המטרות שנקבעו בתכנית האישית. סיוע בניהול תקציב. תיווך למערכת הרווחה והבריאות ברשות המקומית, לרבות ליווי, סנגור ומתן תמיכה מול כלל מערכות התמיכה הקיימות בקהילה התגברות על חסמים בקהילה המונעים מהאדם את מימוש תוכניתו. דרישות התפקיד ניסיון בעבודה עם אנשים עם מוגבלות - חובה. מיומנויות בין אישיות ברמה גבוהה. אינטליגנציה רגשית גבוהה. נכונות לעבודה בשעות גמישות ולעתים לא שגרתיות. פרטים נוספים: • עדיפות להעסקת אדם עם מוגבלות • משרה חלקית עם אפשרות גם להעסקה לפי שעות (אפשרות להתרחבות למשרה מלאה בהמשך) • העבודה באזורים שונים בארץ: פתח תקווה, חבל יבנה, ת"א, ראשון לציון, רחובות, חיפה, מעלה אדומים (מחפשים 4-5 אנשים שונים) • היקף משרה - חלקית/אפשרות גם להעסקה לפי שעות (אפשרות להתרחבות למשרה מלאה בהמשך) • העבודה בכל הארץ • נדרשת ניידות גבוהה באזור הספציפי • תאריך תחילת עבודה- מיידי • העסקה באמצעות חברת כ"א.
ניתן להגיש מועמדות למשרה למייל jobbingorg61@gmail.com עבור משרה 189 עד שבועיים מיום פרסום המשרה. רק פניות מתאימות יענו.
המשך...
 
 
לחברה מובילה בתחום בריאות הנפש, דרושים/ות חונכים/ות מאזור תל אביב, חולון, בת ים, אזור, הרצליה, רמת השרון, אור יהודה, יהוד, גבעתיים, בני ברק ורמת גן לליווי תהליך שיקום לאנשים המתמודדים עם מגבלה פסיכיאטרית. העבודה מאתגרת, מרגשת ומלאת סיפוק, ומאפשרת רכישת ניסיון משמעותי בתחום בריאות הנפש. העבודה בליווי הדרכה מקצועית צמודה. שכר שעה 30 ₪ העבודה הינה במשרה חלקית, בשעות גמישות (אפשרות כעבודה נוספת ו/או לסטודנטים).
קורות חיים ניתן להפנות לדורית bruit-r@nathan.co.il נא לציין את מקום המגורים למטרות מיון יעיל.
המשך...