הרשמה לרשימת התפוצה
 
 
להרשמה טוען נתונים...
 

חדשות ואירועים

 
 
 
 
 
שלום רב, לצערנו עקב אילוצים מועד תחילת הקורס ידחה לחודש אפריל. חשוב לנו לקיים את הקורס בנגב- גם עם מייעוט משתתפים. אנו רואים בקיום הכשרות מקצועיות בפריפריה חשיבות רבה והחברה הישראלית עושה כל שביכולתה לאפשר הכשרות אלו. מסיבה זו, יצרנו קשר עם הרשות לפיתוח הנגב ואנו פועלים בשיתוף פעולה עמ"נ לאפשר את קיומו של הקורס באפריל. בימים אלו -נחזק את תושבי הדרום ונאחל לכולנו שקט ובריאות. 
המשך...
 
 
לכבוד יום הריפוי בעיסוק הבינלאומי החלטנו לפתוח את גיליונות האיג'וט לקריאה חופשית באתר בחודש הקרוב.
פשוט מכניסים:
שם משתמש: openijot
ססמא: openijot
 
תהנו וחג שמח!
המשך...
 
 
בתאריך 5.12.2018 יתקיים בבית החולים בלינסון המפגש הראשון של קבוצת העניין של מרפאות בעיסוק בשיקום התעסוקתי. זוהי הזדמנות להיפגש, להכיר מקרוב, ללמוד, להתייעץ ולקדם עשייה! לפרטים נוספים לחצו כאן.
המשך...
 
 
בתאריך 9.12.2018 יתקיים כנס הסטודנטים השני של החברה הישראלית לריפוי בעיסוק, בנושא: זהות מקצועית וחדשנות במקצוע. הכנס יתקיים באוניברסיטה העברית בירושלים, קמפוס עין-כרם. הזדרזו להירשם - עלות הרשמה מוקדמת עד ה-28.11.1018! לפרטים המלאים לחצו כאן.
המשך...
 
 
בתאריך 28.10.2017 נחגג בישראל יום הריפוי בעיסוק הבינלאומי. החברה הישראלית לריפוי בעיסוק מברכת את כל המרפאים והמרפאות בעיסוק אשר תרמו מזמנם ומרצם להגברת המודעות למקצוע הריפוי בעיסוק ביום זה!
המשך...
 
 
אם גם את/ה מרפא/ה בעיסוק ,אם גם את/ה מרגיש/ה שעבודה טיפולית עם הבוגרים על הספקטרום האוטיסטי היא מרתקת ומאתגרת, אם גם את/ה מתקשה להשלים עם המענה המקצועי הבלתי מספק לגילאים הבוגרים, אם גם את/ה רוצה לשפר את המצב, החברה הישראלית לריפוי בעיסוק מזמינה אותך להצטרף לקבוצת עניין למרפאות/ים בעיסוק הנותנות/ים מענה טיפולי לאוכלוסייה בוגרת על הספקטרום האוטיסטי (שלא במסגרת מערכת החינוך). שימו לב: חלה טעות בפרסום מועד המפגש הראשון - המפגש יערך ב-19.12.2018.
המשך...
 
 
החברה הישראלית לריפוי בעיסוק מציגה: קורס בנושא: אכילה בגיל הילדות - הערכה וטיפול בריפוי בעיסוק. בהנחיית עדי קופר, מרפאה בעיסוק OT.SC.M, סגנית מנהלת המחלקה לריפוי בעיסוק בבית חולים שניידר לילדים. הקורס יתקיים בימי שישי בין השעות 08:30 ועד 13:30, בבית הספר למדעי הנפט והאנרגיה - אונ' אריאל, קומה 1, כיתת אריאל 1, רחוב בן ישי 4, פינת חיים לבנון 26 תל אביב. מועד המפגש הראשון: 7.12.2018. לסילבוס הקורס לחצו כאן. לפרטים נוספים והרשמה לחצו כאן.
המשך...
 
 
החברה הישראלית לריפוי בעיסוק ומשרד הבריאות שמחים להודיע על פתיחת קבוצת עניין בבריאות הנפש. הקבוצה מיועדת לכל המרפאות בעיסוק העוסקות בתחום בריאות הנפש על מגוון ההקשרים והמסגרות. המפגשים יתקיימו במסגרות השונות מתוך שאיפה להכרות וחשיפה הדדית. הנכן מוזמנות למפגש הראשון שיתקיים ביום ראשון, ה-13.1.2019, בין השעות 8:30-14:30, במרכז לבריאות הנפש באר יעקב. לפרטים המלאים לחצו כאן.
 
המשך...
 
 
החברה הישראלית לריפוי בעיסוק גאה להציג: קורס ללימוד גישת התערבות POET - לשיפור תפקוד ותפקודים ניהוליים של ילדים צעירים עם תסמינים של הפרעת קשב וריכוז. הקורס בהנחיית דר' כרמית פריש. מועד המפגש הראשון: 13.2.2019. לפרטים נוספים ולהרשמה לחצו כאן. לסילבוס המלא לחצו כאןשימו לב: תעריף הרישום המוקדם יסתיים ב-13.12.2018 - לאחר מכן יעלה תעריף הרישום ב-10%.
המשך...
 
 
בתאריכים 25-28.11.2018 יתקיים כנס איגוד מקצועות הבריאות באילת. לתכנית הכנס לחצו כאן. לטופס ההרשמה לחצו כאן.
המשך...
 
 
החברה הישראלית לריפוי בעיסוק בשיתוף האוניברסיטה העברית מציגות: קורס הפרעת ויסות חושי (SMD) - תיאוריה, הערכה והתערבות. מרצות: גב' חוליה זלצמן, דר' אביבה יוכמן. הקורס יתקיים במרכז הירש לגיל הרך: רחוב הערמון 8, יפו. לפרסום הקורס לחצו כאן. לסילבוס המלא לחצו כאן. להרשמה לחצו כאן.
המשך...
 
 
בקרוב תתקיים סדנת צילום למרפאים בעיסוק עצמאיים באוניברסיטת תל אביב. בסדנה נלמד על כוחם של סרטונים בימינו בשיווק העסק. יחד נעבור על שיטות לצילום מוצלח, מבניית התסריט ועד שלב הצילום והעריכה וכל זאת בכלים פשוטים. הסדנה מיועדת לכל מי שמעוניין ליצור בעצמו או רוצה ללמוד איך להתכונן לקראת צילומים. על המנחה: ליאורה זיתון, צלמת ועורכת וידאו ובעלת סטודיו דז'ה וו. מפיקה סרטונים למאות עסקים בתחומים רבים למטרת שיווק עם ניחוח אחר. הסדנה הינה מעשית ותתקיים בשני מפגשים בני 3 שעות.
 
מפגש ראשון המתייחס לסרטוני וידאו ככלי שיווקי ( סוגי סרטונים, בניית סרטון נכון, טיפים לצילום מוצלח) והתנסות יחד בצילום.
מפגש שני: עריכת וידאו: הכרות עם עולם העריכה, תוכנות ואפליקציות, בסיס נכון לעריכה ולמידה על תהליך מלא מסיום העריכה ועד העלאת קובץ לרשת וקידום הסרטון.
 
הסדנה תתקיים באוניברסיטת תל אביב, בניין מקצועות הבריאות, חדר 202. להרשמה לחצו כאן
המשך...
 
 
אתם מוזמנים לצפות בראיון שהתקיים עם אביבה פריד באפריל 2018. מרפאות בעיסוק שואלת ואביבה עונה, נעמה כץ מראיינת:
המשך...
 
 
המכון ללימודי זקנה ע"י יד שרה מארגן קורס נוסף "סנוזילן לגיל השלישי" אשר מתחיל ביום א' הבא, 21.10.2018. הקורס יתקיים ביד שרה על פני 7 פגישות, ומוכר לגמול השתלמות. הנרשמים עד 20.10.18 זכאים להנחה של 10% (810 ₪ במקום 900 ₪). לצפייה בתכנית הקורס לחצו כאן. להורדת טופס ההרשמה לחצו כאן. למידע אודות קורסים נוספים במכון ללימודי זקנה לחצו כאן.
המשך...
 
 
בתאריכים 11-12.12.2018 יתקיים הכינוס השנתי של האיגוד הנוירולוגי בישראל. הכינוס השנה מיועד לכלל העוסקים בתחלואת ורפואת המוח - רופאים, חוקרים, סיעוד וכלל מקצועות הבריאות. לפרטים נוספים אודות הכנס ולהרשמה לחצו כאן.
המשך...
 
 
שמרו את התאריך! ב-5.3.2019 יתקיים באוניברסיטת תל אביב יום עיון בנושא: "חוות דעת מומחה" נוכח התיקון לחוק בכשרות המשפטית והאפוטרופסות - חוות דעת, תעודה או אישור? תכנית מלאה תתפרסם בהמשך. לפרטים ניתן ליצור קשר עם מזכירות המרכז האקדמי ללימודי המשך באוניברסיטת תל אביב: 03-6409797/9228, או במייל cmetau@tauex.tau.ac.il.
המשך...