הרשמה לרשימת התפוצה
 
 
להרשמה טוען נתונים...
 

מבחן הרישוי הממשלתי

 
 
על פי חוק, על מנת לעבוד כמרפא בעיסוק בישראל יש לעבור בחינת רישוי ממשלתית בסיום לימודי התואר הראשון. מידע מפורט על מועדי הבחינות והסילבוס ניתן למצוא באתר משרד הבריאות, בקישור הזה.
 
 
העמותה הישראלית לריפוי בעיסוק מעמידה לרשות הסטודנטים סימולטור הכנה ממוחשב. הסימולטור מכיל מאות שאלות ברוח הבחינה הממשלתית, שנכתבו על-ידי מומחיות תוכן.
 
שימו לב: ההרשמה לסימולטור ההכנה נפתחת כחודש לפני כל מועד.
 
בנוסף תוכלו להתשמש בפורום אינטרנטי סגור המיועד רק לרוכשי החבילה, לשאול ולהתלבט עם חברים הניגשים גם הם למבחן ההסמכה.
שימו לב: הפורום פתוח למשתמשי הסימולטור לצורך שיתוף בסוגיות בלמידה לקראת המבחן. כל הנכתב בו נכתב ע"י המשתמשים ואין העמותה אחראית לכל תוכן המועלה ע"י המשתמשים.
 
 
* ניתן להתנסות בסימולטור ללא תשלום. יש להיכנס לקישור המצורף ולהקיש על רישום לניסיון חינם. שם תקבלו לתיבת הדוא"ל שהזנתן/ם שם משתמש וססמא. לניסיון חינם בסימולטור לחצו: דמו.
 

 
 
הבהרה:
העמותה מתפעלת את הסימולטור כשירות לסטודנטים ריפוי בעיסוק מתוך רצון לסייע בהתמקצעותם.
תוכן שאלות הסימולטור נכתבו ע"י מרפאות בעיסוק מתחומים שונים. העמותה עושה מאמצים רבים לדייק את השאלות ולהציג נימוקים מתוך הסיליבוס של הבחינה הממשלתית. עם זאת, ייתכן ונפלו טעויות או אי דיוקים ואין העמותה אחראית על אלו. על כן אין להסתמך על השאלות בלבד לצורך הלימוד למבחן הרישוי.
 
לתשומת לבכם, חלק מהשאלות בסימולטור דומות זו לזו (אך השוני ביניהן יכול לסייע רבות ללמידה). על אף האמור, על מנת לאפשר תרגול בכמה שיותר נושאים ושאלות העמותה מתגברת כל חבילה שנרכשת ב20 שאלות נוספות הניתנות ללא עלות.
הצלחתכם היא הצלחתנו!  
 
 
 
 
 
פורום זה נועד למשתמשי סימולטור ההכנה למבחן הרישוי, מועד חורף 2018.
בפורום זה תוכלו לשאול ולהתלבט עם חברים הניגשים גם הם למבחן ההסמכה.

שימו לב: הפורום פתוח למשתמשי הסימולטור לצורך שיתוף בסוגיות בלמידה לקראת המבחן. כל הנכתב בו נכתב ע"י המשתמשים ואין העמותה אחראית לכל תוכן המועלה ע"י המשתמשים.
המשך...