איגוד המרפאים בעיסוק

 
 
לפניכם עדכונים הקשורים באיגוד המרפאים בעיסוק בהסתדרות. שימו לב: האיגוד הנו גוף נפרד מהעמותה לריפוי בעיסוק - למידע נוסף על האיגוד וליצירת קשר היכנסו לאתר ההסתדרות החדשה.
 
 
 
לפניכם מספר קבצים חשובים שנמסרו מטעם האיגוד, לשימושכם:
 
 
 
שלום לכולם,
ראשית הרשו לי להודות לכם העובדים על התגייסותכם המהירה והאחידה במאבק המוצדק אליו יצאנו כל ארבעת המקצועות.
מזכירות האיגוד עמלה בימים האחרונים לאחד את השורות ולהתייצב יחד כדי להשיג את מטרותינו.

התכנון היה לקיים ביום שני 09/04 אספות הסברה ולצאת מיד לשביתה בלתי מוגבלת החל מיום שלישי הקרוב הן בבתי החולים הממשלתיים והן בכללית.

לשמחתנו, ולא בפעם הראשונה, יו"ר ההסתדרות מר אבי ניסנקורן התערב וביום רביעי תתקיים ישיבה עם שר האוצר מר כחלון במטרה ליישב את המחלוקות.

יו"ר ההסתדרות הבהיר כי והיה ולא תהיה התקדמות ביום רביעי הסכסוך שלנו יהפוך לסכסוך ארצי של כל המשק אל מול האוצר, כלומר תהיה השבתה מלאה של כלל המשק.

נעתרתי לבקשת יו"ר ההסתדרות ומהיכרותי רבת השנים אותו אני יודע כי תמיכתו הבלתי מתפשרת בנו כאגוד מקצועות הבריאות תבוא לידי ביטוי ביום רביעי.

והיה ולא תתקיים פגישה או שהפגישה לא תהיה בעלת תועלת מספקת אבי ניסנקורן ידע בדיוק כיצד לפעול.

אי לכך אנו משעים את צעדי האיגוד עד ליום רביעי הקרוב 11/04.

תודה לכל אחת ואחד מכם העובדים והעובדות על הגב החזק ותודה לחבריי במזכירות האיגוד.

אלי גבאי, יו"ר איגוד מקצועות הבריאות.
המשך...
 
 
בשעה טובה נחתם הסכם בנוגע להדרכה הקלינית של סטודנטים. ההסכם מהווה פריצת דרך משמעותית בכל נושא ההשתכרות של המדריכים הקליניים, מוסדות ההדרכה ובעיקר שם אותנו על המפה בהיבט ההכרה המקצועית. לצפייה בהודעת מנהל אגף מערכות הבריאות לחצו כאן. לצפייה בחוזר משרד הבריאות לחצו כאן.
המשך...
 
 
אתם מוזמנים לצפות בסיכום ישיבת מזכירות האיגוד, שנערכה בתאריך 13.1.2016. לצפייה לחצו כאן.
המשך...
 
 
אתם מוזמנים לצפות בנייר עמדה לשיתוף פעולה בין העמותה הישראלית לריפוי בעיסוק לבין האיגוד המקצועי של המרפאים בעיסוק ובו עקרונות בסיסים לשיתוף פעולה בין שני הארגונים.
המשך...
 
 
אתם מוזמנים לצפות במידע אודות הסכם הפנסיה המעודכן לחברי איגוד הפיזיותרפיה ומקצועות הבריאות (הכולל גם המרפאים בעיסוק) בחברת מנורה מבטחים.
המשך...